piątek, 23 grudnia 2011

Grudzień - Podsumowanie konkursu na komiks "Biblioteka i Szkoła w Twoich Oczach"

   21.12.2011 w Bibliotece Pedagogicznej w Sulęcinie, miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu na komiks: "Biblioteka i Szkoła w Twoich Oczach", organizowanego wraz z Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie. Nagrody ufundowane przez ZSLiZ w Sulęcinie oraz WOM w Gorzowie Wlkp. - filia Biblioteka Pedagogiczna w Sulęcinie, pomagał wręczać obecny podczas uroczystości wicestarosta sulęciński Tadeusz Dąbroś, który serdecznie podziękował młodzieży za udział w konkursie oraz zachęcał wszystkich do dalszych działań artystycznych.

   Jury przyznało następujące nagrody:

Miejsce I
- Martyna Kisiel
- Jakub Czernia

Miejsce II
- Mateusz Drozd
- Maciej Skrzypczak

Miejsce III
- Adrianna Szymczak
- Mirosław Nadobnik

Wyróżnienia:
- Magdalena Sierżant
- Laura Żeleźniak
- Joanna Sokołowska
- Natalia Osińska
- Katarzyna Bernaś
Uroczystość w Bibliotece Pedagogicznej w Sulęcinie

   Spotkanie upłynęło w sympatycznej atmosferze, nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz rozmów o zainteresowaniach artystycznych i literackich. Każdy mógł podziwiać komiksy wyeksponowane i opisane w nowo zakupionych antyramach, a także obejrzeć wystawę: "Komiks - narysowane opowiadanie".

   W tym samym czasie jedna z bibliotekarek udała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie, aby wręczyć konkursowe nagrody uczniom tamtejszej szkoły. Odbywały się tam wspaniale zorganizowane Jasełka, a nasze nagrody były dla uczniów jedną z miłych niespodzianek tego dnia. Przedstawienie było rewelacyjne a wrażenia niezapomniane.Jasełka w SOSW Sulęcin i wręczanie nagrody laureatowi I miejsca Kubie Czerni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz