poniedziałek, 16 listopada 2015

Laureaci i wyróżnieni - "Zrób sobie zdjęcie z książką"

     Konkurs "Zrób sobie zdjęcie z książką" był organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczna w Sulęcinie. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 13.11.2015. Pojawili się na nim uczestnicy, wraz z opiekunami, członkowie jury, odwiedzili nas też panowie: Stefan Wiernowolski, który bardzo zajmująco przedstawiał nam tajniki robienia zdjęć, oraz pan Eugeniusz Sembratowicz, z Lokalnej Grupy Rybackiej Wodny Świat, który podarował dla zwycięzców wspaniałe albumy przyrodnicze. Odwiedziła nas też pani Katarzyna Nowak z miejskiego portalu www.sulecin24.pl, która napisała ciekawą relację pokonkursową. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za zaangażowanie i obecność, która bardzo dużo dla nas znaczy.
     W konkursie wzięło udział 17 uczestników, wpłynęło 29 prac.


Nasi zwycięzcy:

I miejsce - Wiktoria Jachimowska - Gimnazjum Krzeszyce

II miejsce - Marta Chochulska – Gimnazjum Słońsk

II miejsce – Zuzanna Danko – Gimnazjum Lubniewice 

III miejsce Oliwia Kowal – Gimnazjum Sulęcin

III miejsce Paweł Mielczarek – Gimnazjum Torzym


Wyróżnieni:
- Ewelina Pisz
- Klara Szymkowicz

- Agnieszka Wartownik

- Julia Serafin

- Magdalena Szpitalna i Magdalena Fabianowicz     Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i specjalnie dobrane nagrody rzeczowe. Zdjęcia nadesłane na konkurs zostały wyeksponowane na specjalnej wystawie, którą można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki.
   Jesteśmy pod wrażeniem uroku zdjęć, pomysłowości i zaangażowania jakimi wykazali się młodzi fotografowie. W ich zdjęciach widać pasję, to że starali się ukazać w nich jakąś ukrytą historią, którą każdy oglądający może odczytać po swojemu. Zachęcamy młodych ludzi do dalszego fotografowania świata i do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sulęcinie.

O konkursie na Sulecin24.pl

     
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz