sobota, 14 czerwca 2014

Łukasz Łyczkowski w naszej bibliotece - Zapraszamy


   Serdecznie zapraszamy 23.06.2014, o godz. 1000, do Biblioteki Pedagogicznej w Sulęcinie na spotkanie z młodym, znanym sulęcinianinem Łukaszem „Łyczkiem” Łyczkowskim.
   Spotkanie to jest kolejnym z cyklu promującego młodych, zdolnych i ambitnych mieszkańców naszego miasta. Tym razem bliżej poznamy sylwetkę Łukasza Łyczkowskiego, wokalisty formacji: 5 Rano, Sold My Soul, Jam Band, współzałożyciela fantastycznego zespołu młodzieżowego działającego przy sulęcińskiej parafii – Bene Vestri. Łukasza w tym roku można było oglądać w kilku programach TVN X Factor, gdzie prezentował się wraz z Sold My Soul. Poza tym współpracuje on z ze znanym polskim muzykiem Leszkiem Cichońskim, wystąpił na płycie „Sobą gram” nominowanej do nagrody Fryderyka. Wygrał też festiwal im Ryszarda Riedla. A na co dzień pracujący w DPS Tursk i mieszkający wśród nas skromny mieszkaniec Sulęcina.
   Zapraszamy, jest okazja, aby dowiedzieć się jak rozwijała się muzyczna droga Łukasza, zainspirować się jego życiem łączącym codzienność z pasją. Czekamy na Ciebie !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz