sobota, 10 listopada 2012

Wyjątkowy kurs - "Angielski 123 w bibliotece"

     Biblioteka Pedagogiczna w Sulęcinie, filia Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp., uczestniczy w programie: "Angielski 123 w bibliotece". Możesz wziąć udział, w tej bezpłatnej formie zdobywania wiedzy.
     Jest to interaktywny kurs przeznaczony dla osób dorosłych, które zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z ponad tysiąca interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. Kurs sprawi, że samodzielnie i w ciekawy sposób uczestnicy nauczą się porozumiewać po angielsku.
      Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. W przypadku poprawnego wykonania ponad 80% poleceń dostępnych w ramach jednego poziomu, uczestnik otrzymuje certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.
     Przyjdź do naszej biblioteki, aby uzyskać więcej informacji.
     Strona kursu "Angielski 123"


                     źródło: plakat ze strony kursu

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli chodzi o naukę języków obcych, to moim zdaniem jednymi z najlepszych alternatyw są indywidualne kursy językowe - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Takie kursy prowadzone są zazwyczaj w małej grupie dzięki czemu nauczyciel może poświęcić większą uwagę poszczególnym studentom. Uważam, że jest to bardzo duża zaleta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się rozwiązania, że w miejscach publicznych jak biblioteka możemy uczyć się języków obcych. Na tą chwilę ja bardzo chętnie uczę się hiszpańskiego https://www.jezykiobce.pl/hiszpanski/1099-ifiszki-hiszpanski-aplikacja-mobilna.html i już mogę stwierdzić, ze coś tam umiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem przekonana, ze takie inicjatywy są bardzo dobre i można bez problemu doszkolić się z języka angielskiego. Ja jednak postanowiłam jakiś czas temu zapisać się na kurs do szkoły językowej. Teraz jak już widziałam na stronie https://universe.earlystage.pl/ to jest również możliwość podjęcia pracy jako lektor języka angielskiego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie, że takie kursy się odbywają bo jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z angielskim może zobaczyć jak to wygląda. Ja również chcę wysłać moje dzieci na kurs językowy. Jak czytałam na stronie http://www.mamakontradama.pl/angielski-dla-najmlodszych-gdzie-i-dlaczego-poslac-swoje-dziecko/ to fajnie podpowiadają gdzie należy wysłać najmłodszych na kurs języka angielskiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę bardzo fajnie napisano. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również jako nauczyciel języka angielskiego lubię się cały czas dokształcać. Tym bardziej, że jeszcze jak czytałam na stronie https://studiowac.pl/19652/szkolenia-dla-nauczycieli-jezyka-angielskiego-gdzie-szukac/ to właśnie takie szkolenia dla nauczycieli można znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie sam kurs języka angielskiego zazwyczaj jest ważny i muszę przyznać, że na pewno warto jest uczyć się go od dziecka. Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły językowej w Katowicach to polecam przeczytanie https://silesia24.pl/stopsmog/szczegoly/gdzie-w-katowicach-poslac-dziecko-na-lekcje-angielskiego-21614 gdzie napisano która jest warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń